AWD Valentino 02191360 Сад за сапун

250 ден

Карактеристики

Димензија

2.3×11.6×8.1cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Valentino 02191360 Сад за сапун”