AWD Valentino 02191359 Сад за памук

260 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×6.5×6.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Valentino 02191359 Сад за памук”