AWD02190960 Lava WC-четка

1.280 ден

Карактеристики

Димензија

34x9x9cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190960 Lava WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *