AWD02190958 Lava Сад за памук

490 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x8x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190958 Lava Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *