AWD Lava 02190958 Сад за памук

490 ден

Карактеристики

Димензија

10.5x8x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lava

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lava 02190958 Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *