AWD Lava 02190959 Сад за сапун

530 ден

Карактеристики

Димензија

3x11x11cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Lava

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Lava 02190959 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *