Попуст!

Декоративни плочки Rockaway teakwood 17×52

986 ден

Единица мерка-m2

Карактеристики

Димензија

17x52cm

Колекција

Rockaway

Пакување

1.13m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Тежина

18.26kg/m2

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Декоративни плочки Rockaway teakwood 17×52”