Попуст!

Плочки Argenta Quantum Boulevard Albar 25×75

614 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

0.87mm

Димензија

25×75 cm

Колекција

Quantum

Пакување

1.31m²/кт.

Пакување во кутија

7 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

керамика

Тежина

21kg/кт.

Употреба

Внатрешна

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Quantum Boulevard Albar 25×75”