Попуст!

Komar Фототапета 8-899

2.425 ден

Единица мерка-Парче

Само во Скопје

Ограничена количина

Шифра: 1146 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

3.68×2.54m

Состав

Хартија

Производител

Komar

Потекло

Германија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Komar Фототапета 8-899”