Попуст!

Плочки Argenta Nolan Natural 20×120

986 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Nolan

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,2m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Nolan Natural 20×120”