CSA Lakewood Moka 20×120 2kl.

1.430 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Lakewood

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Италија

Состав

Bештачки гранит

Производител

Ceramica Sant'Agostino

Тежина

32.4kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре, надворешна, Под

Завршна обработка

R9

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “CSA Lakewood Moka 20×120 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *