Плочки Argenta Geneve Jet Gris 30×90

1.420 ден

Карактеристики

Дебелина

7mm

Димензија

30x90cm

Колекција

Geneve

Пакување

1.35m²

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Geneve Jet Gris 30×90”