Плочки Argenta Geneve Blanc 30×90

1.350 ден

Карактеристики

Димензија

30x90cm

Колекција

Geneve

Пакување

1.62m2

Дебелина

7 mm

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Geneve Blanc 30×90”

Можеби ќе ви се допадне и...