Плочки Argenta Geneve Gris 60×120

1.570 ден

Карактеристики

Дебелина

9mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Geneve

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Geneve Gris 60×120”