Плочки Argenta Geneve Gris 30×90

1.350 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

7 mm

Димензија

30x90cm

Колекција

Geneve

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

6 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Geneve Gris 30×90”

Можеби ќе ви се допадне и...