Попуст!

Плочки Argenta Carpenter Pearl 60×60

986 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Carpenter

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R10, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Carpenter Pearl 60×60”