AQG Vent Батерија за кујна 05MIV500CR

3.560 ден

Карактеристики

Состав

хром

Потекло

Шпанија

Производител

AQG

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AQG Vent Батерија за кујна 05MIV500CR”