Akdeko Алум. аголна лајсна ЕКО 10/Сребро мат

120 ден

Единечна мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.7m

Завршна обработка

Мат-сребро

Производител

Akdeko

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Akdeko Алум. аголна лајсна ЕКО 10/Сребро мат”