7050MB Надграден мијалник

5.200 ден

Шифра: 7031 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

48х37х13cm

Боја

црна

Завршна обработка

мат

Потекло

Кина

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “7050MB Надграден мијалник”