Stone Master Sol Brick Melange Вештачки камен

1.400 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

24x12x6,4 mm

Колекција

Sol Brick

Пакување

0.59m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Употреба

Внатрешна /Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Sol Brick Melange Вештачки камен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *