Попуст!

Stone Master Aspen grey Вештачки камен

1.800 ден

Карактеристики

Димензија

24.5x32x9cm

Колекција

Aspen

Пакување

0.46m2

Потекло

Полска

Производител

Stone Master

Состав

гипс, цемент

Тежина

15kg

Употреба

Внатрешна/Надворешна/Ѕид

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Stone Master Aspen grey Вештачки камен”