SR-8612-ORS Хидромасажна кабина

108.490 ден

– Калено стакло;
– Врати на лизгање;
– Интегрирани функции, вклучувајќи пареа, FM, вентилатор, Ozon-дезинфекција, сензор за температура, масажа на грбот, горен туш, рачен туш, плафонско осветлување и миксер од месинг;
– Едноставен контролен панел на допир;
– Акрилна када со текстуриран под-antislip.

Карактеристики

Димензија

100x90x200cm

Потекло

Кина

Состав

Акрил/Стакло/Метал

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “SR-8612-ORS Хидромасажна кабина”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *