Сет мебел за бања Isik 120 бел

33.500 ден

Шифра: 9401,9400,9402 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

120x44xH55cm

Потекло

Турција

Пакување

Сет елемент, мијалник и огледало

Состав

MDF, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Isik 120 бел”