Roca Получизма Nexo 337642

2.150 ден

Шифра: 2649 Категории: , ,

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Roca

Потекло

Бугарија

Забелешка

Овој модел на получизма одговара на Nexo мијалник 327642000

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Roca Получизма Nexo 337642”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *