Roca Мијалник Nexo 327642000

4.000 ден

Шифра: 3434 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

55x44x48.5cm

Состав

порцелан

Производител

Roca

Потекло

Бугарија

Забелешка

Во цената не е вклучена получизма.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Roca Мијалник Nexo 327642000”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *