Ramon soler RP300 Negro mate Туш систем

23.990 ден

Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Шпанија

Производител

Ramon Soler

Состав

метал

Завршна обработка

црн мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ramon soler RP300 Negro mate Туш систем”