Progetto Држач за тоалет и ВЦ четка P034

2.450 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Боја

Бела

Производител

Progetto

Димензија

fi19x60cm

Пакување

парче

Состав

Челик

Тежина

5kg

Завршна обработка

Бел мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Држач за тоалет и ВЦ четка P034”