Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Колекција

Soft

Пакување

парче

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Држач за козметика soft 4.32”