Плочки Spinora Magic Silk Corn 60×120

1.300 ден

единица мерка m2

Шифра: 5335 Категории: ,

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Колекција

Magic

Дебелина

12 mm

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1,44 m2

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Spinora

Употреба

надворешна

Завршна обработка

R9, Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Spinora Magic Silk Corn 60×120”