Плочки Lavish Flakes Grey 60×120

1.165 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Flakes

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

R9, Carving

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Flakes Grey 60×120”