Montolit Masterpiuma 155P3 Машинa за сечење на плочки

60.000 ден

Професионална, мултифункционална и прецизна рачна машина за сечење на плочки со дебелина до 22мм, со продолжен потпирач за полчки со големи формати.Се употребува за керамички, порцеланси и стаклени полчки. Изработена од хромиран челик и алуминиум. Должина на сечење 155cm,сечење по дијагонала 109x109cm.

Шифра: 7658 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Montolit

Маса

33kg

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Montolit Masterpiuma 155P3 Машинa за сечење на плочки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *