MDF Аголна лајсна Мербау 4cm-Koyu

84 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.8m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “MDF Аголна лајсна Мербау 4cm-Koyu”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *