MDF Аголна лајсна Бела 5.5cm/2,8m-Duz Beyaz

128 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Должина

2.8m

Состав

Медијапан

Производител

Modema

Потекло

Турција

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Бела 5.5cm/2,8m-Duz Beyaz”