MDF Аголна лајсна Сукупира 5.5cm/2,8m-Koyu Ceviz

128 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Димензија

2.8m

Потекло

Турција

Производител

Modema

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Сукупира 5.5cm/2,8m-Koyu Ceviz”