MDF Аголна лајсна Белфорд 5.5cm/2,8m-Milas Mese3

128 ден

Единица мерка: парче

Карактеристики

Димензија

2,8m

Потекло

Турција

Производител

Modema

Состав

MDF со PVC фолија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “MDF Аголна лајсна Белфорд 5.5cm/2,8m-Milas Mese3”