Плочки Lavish Verona Sky 60×60

900 ден

Карактеристики

Дебелина

10 mm

Димензија

60×60 cm

Колекција

Verona

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

4 плочки

Производител

Lavish Impex

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Verona Sky 60×60”