Попуст!

Плочки Lavish Apricot cooper 20×120

972 ден

Акцијата завршува за
03 денови 12 часови 47 минути 51 секунди

единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

20x120cm

Колекција

Apricot

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.2m2

Пакување во кутија

5 плочки

Потекло

Индија

Производител

Lavish Impex

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна, под/ѕид

Завршна обработка

Natural R10

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Lavish Apricot cooper 20×120”

Можеби ќе ви се допадне и...