La Fabbrica Basalto Liscio 60×120 L.R. 2kl.

1.480 ден

Единица мерка: m²

Шифра: 2856 Категории: ,

Карактеристики

Дебелина

10mm

Димензија

60×120 cm

Колекција

Dolomiti

Обработка на рабови

Ректифицирани

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Производител

La Fabbrica

Состав

Bештачки гранит

Потекло

Италија

Употреба

Sид, Внатре, Под

Завршна обработка

полирана

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “La Fabbrica Basalto Liscio 60×120 L.R. 2kl.”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *