KK Snow 25x75cm

690 ден

Шифра: 1162 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

25х75cm

Пакување

1,312m2

Употреба

внатрешна, ѕид

Завршна обработка

сјај

Потекло

Србија

Производител

Keрамика Кањижа

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “KK Snow 25x75cm”