Kapitan Moderno Четворен држач за крпа 96.25

2.970 ден

Карактеристики

Колекција

Moderno

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

Инокс ефект

Димензија

50cm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Moderno Четворен држач за крпа 96.25”