Kapitan Brabantia Корпа за отпадоци 5l 96.99.05

3.020 ден

Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

хром сјај

Капацитет

5l

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Brabantia Корпа за отпадоци 5l 96.99.05”