Капак за вградено казанче Oleas R0115AA сјај

2.600 ден

Категории: ,

Карактеристики

Колекција

Oleas

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

PVC

Завршна обработка

Сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Капак за вградено казанче Oleas R0115AA сјај”