Isoterm Дилатациска трака 5mm/250mm

760 ден

Цената  е за ролна

Опис

Се инсталира  на пловечки подови околу ѕидот и со тоа обезбедува звучна изолација и еластична врска помеѓу ѕидот и подот. Не е крут, не се расипува, лесен е за обработка. Може да се примени на која било изолација на подот (EPS, XPS, стаклена волна). Се испорачува во ролни.

Карактеристики

Димензија

5 mm x 250 mm x 50m

Пакување

ролна 50 m

Потекло

Србија

Производител

Isoterm

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Isoterm Дилатациска трака 5mm/250mm”