Попуст!

Imex B1060 Larx Биде

3.470 ден

Шифра: 3039 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Imex

Потекло

Кина

Забелешка

Во цената не е вклучена батерија за биде

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Imex B1060 Larx Биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *