Ideal Standard Tessi конзолна WC-школка сет aquablade

15.570 ден

Шифра: 1691 Категорија

Карактеристики

Димензија

36.5×53.5x40cm

Колекција

Tessi

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tessi конзолна WC-школка сет aquablade”