Ideal Standard Strada T297101 Конзолно биде

12.010 ден

Шифра: 8276 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Strada

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Strada T297101 Конзолно биде”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *