Ideal Standard Life T534801 Моноблок rimless

20.500 ден

Шифра: 8356 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

36х66.5х79cm

Одвод

балтик

Состав

Керамика

Карактеристики

soft close капак

Производител

Италија

Потекло

Италија

Испирање

rimless

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Life T534801 Моноблок rimless”