Ideal Standard Eurovit W332601 Mијалник

2.740 ден

Шифра: 7134 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

55x45cm

Колекција

Eurovit

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit W332601 Mијалник”

Можеби ќе ви се допадне и...