Ideal Standard Eurovit получизма W310101

1.700 ден

Шифра: 1980 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Eurovit

Пакување

парче

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit получизма W310101”