Ideal Standard Connect мијалник со получизма сет

7.430 ден

Карактеристики

Димензија

60×46 cm

Колекција

Connect

Пакување

сет

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Connect мијалник со получизма сет”