Ideal Standard Connect E797301 Чизма за мијалник

3.210 ден

Шифра: 7858 Категории: , ,

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Connect

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Connect E797301 Чизма за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *